Фото без опису

В період з 01 квітня по 31 жовтня 2023 року проводяться цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мопед», спрямовані на виявлення та затримання викрадених мото-транспортних засобів, профілактика аварійності та зниження тяжкості її наслідків.

Впродовж квітня 2023 року проводиться комплекс заходів «Пішохід та Велосипедист». Акція спрямована на профілактику аварійності та зниження тяжкості її наслідків, дотримання пішоходами та велосипедистами правил дорожнього руху.

З 31 березня по 30 квітня 2023 року також проводяться профілактичні заходи «Безпечні весняні шляхи 2023». Щоденно проводяться обстеження небезпечних ділянок доріг, за результатами яких інформується Управління патрульної поліції з направленням відповідних матеріалів для вжиття заходів реагування (ямковість, знаки, розмітка).

Тож відділення поліції № 1 Житомирського районного управління поліції нагадує всім учасникам дорожнього руху про необхідність дотримання правил дорожнього руху. Це стосується водіїв автівок, велосипедистів, пішоходів – всі мають дбати про безпеку, виконувати правила та поважати один одного в дорозі!