Відповідно розпорядження селищного голови від 18.04.2023 року №61 провести громадське обговорення про перейменування вулиць в с. Пединка Житомирського району

Організатор громадського обговорення

Любарська селищна рада

1.

Об’єкт, якому пропонується присвоїти назву (найменування).

Вулиця  Хуторі с. Пединка

1.

Пропозиції та обґрунтування щодо присвоєння назви (найменування) об’єкта.

Пропонується присвоїти назву (найменування) «вулиця  Володимира Бульбака»

1.

Суб’єкт, що вносить пропозицію щодо присвоєння назв (найменувань) об’єктам.

Колективне звернення жителів с.Пединка    вулиця Хуторі

1.

Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення.

Громадське обговорення про перейменування вулиць в селі Пединка  Любарської селищної територіальної громади проводитиметься у формі публічного громадського обговорення в строк до 18.06.2023 року.

1.

Адреса електронної пошти та поштова адреса, строк і форма для подання пропозицій (зауважень):

Пропозиції (зауваження) надсилаються у електронній чи письмовій формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Адреса електронної пошти: : Liubar.hromada@qmail.com

Поштова адреса: смт.Любар вул.Незалежності,39

1.

Місцезнаходження та номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення.

Смт.Любар вул.Незалежності,39

тел..0673932985

1.

Прізвище та ім’я особи, що проводить заходи громадського обговорення.

Староста Пединківського  старостинського  округу  Плис Володимир Миколайович

1.

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення.

Звіт про громадське обговорення, узагальнений аналіз пропозицій (зауважень), що надійшли під час проведення громадського обговорення оприлюднюються протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій на офіційному сайті Любарської селищної ради.