Фото без опису

        ІДЕЯ  створення  сучасного ветеранського хабу (простору) в Любарській територіальній громаді на базі КЗ «Любарська районна бібліотека» виникла у зв’язку із великою кількістю мобілізованих жителів населених пунктів в ЗСУ через широкомасштабне вторгнення рф на територію України (більше 1.0 тис. осіб).  Це   місце, де ветерани матимуть  змогу психологічно розвантажитись та отримати необхідну професійну консультативну допомогу. Ідея була закріплена рішенням виконавчого комітету від 14.04.2023 року №103.

ПЕРЕВАГОЮ  хабу є те, що звернувшись сюди, ветеран зможе в одному місці комплексно  отримати цілий спектр послуг, і йому не доведеться витрачати час на відвідування різних установ чи організацій. Це особливо важливо для тих, хто наразі має певні проблеми із здоров’ям через отримані поранення.

     Ветеранський хаб (простір)  буде платформою для навчання, самореалізації та творчості ветеранів, учасників АТО (ООС), військовослужбовців ЗСУ та їхніх сімей. Також будуть організовуватись  заходи та мотиваційні зустрічі, де ветерани розповідають свої історії та разом шукають відповіді на складні питання.

ГОЛОВНА МЕТА: створення умов для успішної соціалізації ветеранів війни та волонтерів, повернення їх до активного суспільного життя, конструктивної діяльності на основі  комплексного принципу “ветеран для ветерана (рівний – рівному)”.

 

НАПРЯМКИ РОБОТИ:

• надання психологічної допомоги;

• надання правової допомоги;

• функціонування Жіночого клубу;

 • організація діяльності регіонального тренінгового центру;

 • функціонування центру дозвілля для цільової групи, проведення занять для дітей;

 • допомога з працевлаштування та започаткування власної справи;

• робота з сім’ями загиблих військовослужбовців.

   Ветеранський простір відповідає усім сучасним вимогам доступності.