26 квітня 2023 року виповнилася 37-ма річниця аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Під час цієї катастрофи українські вогнеборці, серед яких були й житомирські пожежники, стали на відчайдушну боротьбу із радіацією, що загрожувала для всього світу.

Героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС вшанували вчора на Любарщині рятувальники, представники органів влади , громадськості та учні Глезненського ліцею. Вони поклали квіти до пам’ятника «Героям-Чорнобильцям, які врятували світ» з іменами останніх. Присутні хвилиною мовчання згадали тих, чиє життя передчасно обірвала Чорнобильська трагедія.

Після покладання квіт, у рамках проведення заходів учні Глезненського ліцею, разом із представниками 24 ДПРЧ 1 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Житомирській області, відвідали музей ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС Максимчука Володимира Михайловича у Гізівщанській гімназії імені Максимчука В.М. Під час відвідання музею з учнями Глезненського ліцею було проведено бесіду-розповідь про подвиг Героя-Чорнобильця, ліквідатора аварії на ЧАЕС генерала Максимчука В.М. та ушановано хвилиною мовчання. Також у рамках проведення заходу було відвідано сестру Максимчук Тетяну Михайлівну у селі Квітневе та будинку, де жив герой.