Фото без опису

У Житомирській області стартує пілотна програма фінансових виплат для домогосподарств з дітьми, які втратили одного або обох годувальників в результаті військових дій, від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки виконовчаго партнера фонду в регіоні ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн».

Хто може отримати виплати?

На фінансову допомогу можуть розраховувати сім’ї, які втратили одного або обох годувальників в результаті військових дій, та наразі перебувають на території Житомирщини. Проте раніше ці родини не отримували грошової допомоги від ЮНІСЕФ чи іншої міжнародної гуманітарної організації (після 24 лютого 2022 року).

Сума грошової допомоги

Сума фінансових виплат на місяць складає 2 тис. 220 грн на кожного члена родини, але не більше як на п’ятьох осіб. Родина зможе отримати одноразову допомогу за три місяці.

Як отримати фінансову допомогу?

Аби отримати фінансові виплати родині потрібно звернутися до операторів реєстрацій у своїх громадах на Житомирщині. Адреси операторів реєстрацій можна знайти тут.

Для оформлення допомоги необхідно мати такі документи:

  • паспорт, ІПН;
  • свідоцтво про народження дитини/дітей;
  • номер банківського рахунку у форматі IBAN;
  • підтверджуючі документи статусу родини відповідно до вимог цієї програми.

Якщо родина не має банківського рахунку, допомогу можна буде отримати через грошовий переказ на «Укрпошті».

Для уточнення деталей звертайтесь за телефоном координаційного центру ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» (067) 490-32-79, (067) 490-32-77.Звертаємо увагу! Пілотна програма стартує у Житомирській області.

Фото без опису

Фото без опису