Фото без опису

05.05.2023 ЛЮБАРСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Запрошуємо до Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану Любарської територіальної громади

На виконання чинного законодавства та рішення Любарської селищної ради від 28.04.2023 р. № 1041 «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Любарської територіальної громади Житомирського району Житомирської області»  розпочато процедуру проведення громадських обговорень з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Любарської селищної територіальної громади.

Процедурою передбачено створення Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану.

Робоча група формується з представників Любарської селищної ради, виконавчого органу Любарської селищної ради, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін у складі не менш як 5 осіб і не більш як 21 особа, з непарною кількістю членів.

У персональному складі Робочої групи частка членів, що представляють Любарську селищну раду та виконавчий орган Любарської селищної ради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа.

До персонального складу Робочої групи має входити принаймні один представник від кожного з населених пунктів Любарської селищної територіальної громади, який не є співробітником виконавчого органу, допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних населених пунктів (старостинський округ) територіальної громади.

Заяви на включення до Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Любарської селищної територіальної громади приймаються до 22.05.2023 р. за адресою: 13101, смт.Любар, Житомирський район, Житомирська область, вул. Незалежності, 39.