Символом залишається мак памʼяті.

8 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цього року ця пам’ятна дата проходить в умовах повномасштабної військової агресії росії, яка посягає на нашу незалежність і територіальну цілісність, на існування українців. Тому сьогодні ми вшановуємо пам'ять тихо, з особливою жалобою.

Дорогі ветерани, учасники бойових дій, шановні жителі громади, прийміть щиру вдячність за відважність, героїзм, витримку, за все, що Ви зробили, аби ми сьогодні мали світле, вільне майбутнє.

Зичу Вам міцного здоров’я, добробуту і затишку у Ваших домівках та серцях. Любові й пошани від близьких людей, віри у славне майбутнє нашої громади та рідної України! Доземний Вам уклін!

Нехай на нашій благословенній землі завжди панують мир, спокій та добро.

Перемогли нацистів - переможемо і рашистів!

З повагою селищний голова                                  Володимир ГЕРАСИМЧУК