06 червня 2023 року  в Любарській селищній раді відбувся тренінг для працівників Громади на тему «Підтримка гендерного підходу в радах ВПО»

В ході тренінгу організаторами благодійної організації « Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» проведено для учасників тренінгу настільну антидискримінаційну гру «Бути жінкою». Гра не носить розважальний характер, а є навчальним соціальним стимулятором. Це гра в процесі якої моделюються певні життєві ситуації.

Команда БФ "ССС" проводить освітні тренінги в межах проєкту "Підтримка спроможності системи соціальнрго захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб", що реалізується за фінансування Агенства ООН у справах біженців в Україні.

Крім того, регіональною командою проєкту SSS Олександром Пінчуком та Ігором Даниліним працівникам соціального захисту населення проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу з питань ВПО та інше.