Фото без опису

Сьогодні Житомирська обласна військова адміністрація разом з ГО “Служба порятунку України 911” відправили на Херсонщину 8 автобусів з найнеобхіднішім знаряддям: генераторами, паливом, медикаментами, гумовими човнами, рятувальними жилетами, спальними мішками, продуктами харчування, одягом тощо.

Разом з вантажем на допомогу людям, які через підрив росіянами греблі рятуються від підтоплення прямують 10 медиків та 20 волонтерів, які будуть допомагати з евакуацією.

Заступник начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віктор Градівський зараз разом з представниками будівельних компаній нашої області безпосередньо перебуває в Херсонській області та координує збір інформації про нагальні потреби та надання допомоги від Житомирщини.

Гуманітарний штаб Житомирської обласної військової адміністрації вже зібрав декілька тонн продуктів та продуктових наборів.  Своєю чергою рятувальники Житомирщини також готові прийти на допомогу з організації евакуації. А також мають можливість надати постраждалим засоби знезараження води.

Також слід зазначити, що на Житомирщині підготовлено 4 тисячі місць, де можуть розмістити евакуйованих з постраждалих районів.

Нагадаємо, що Житомирська ОВА вже долучилася до відновлення постраждалих від окупаційних військ рф населених пунктів Херсонщини. Нині триває співпраця з підприємцями Житомирщини з метою їх залучення до відновлення Херсонської області. Зараз до збору допомоги долучені всі громади Житомирщини у координації з РВА та облвійськадміністрацією.

Житомирська ОВА дякує бізнесу та волонтерам, які вже долучилися до надання допомоги жителям Херсонщини!

Звертаємо увагу, що при Житомирській ОВА продовжує працювати Кол-центр з питань тимчасово евакуйованих осіб, що постраждали через російську агресію та допомога в евакуації.

Контактний телефон Кол-центру: +380 (67) 399-62-72 та +380 (67) 499-29-16.

FacebookTwitterРесурс

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису