Шановні жителі Любарської громади!

Вітаю вас з нагоди Дня Конституції України! Сьогодні ми відзначаємо важливу подію, яка символізує демократичність нашого суспільства, визначає права та свободи кожного громадянина, і закликає нас об'єднатися навколо спільних цінностей.

Історія Дня Конституції України починається 28 червня 1996 року, коли Верховна Рада прийняла основний закон нашої держави. Цей документ став фундаментом для будівництва незалежної, справедливої та правової України. Конституція гарантує рівність перед законом, свободу слова, право на життя та освіту, захист прав та свобод людини.

Сьогодні, коли наша країна переживає складні випробування через збройну агресію сусідньої держави, День Конституції набуває особливого значення. Саме зараз, у часи непевності та випробувань, ми повинні пам'ятати, що Конституція – це символ нашої єдності та мирного співіснування. Вона нагадує нам про наші права та обов'язки перед Батьківщиною, про потребу дотримуватися закону та розвивати демократію.

В цей день ми також згадуємо про тих, хто віддав своє життя за нашу свободу та незалежність. Ми пам'ятаємо про воїнів, які зараз захищають нашу країну, ризикуючи власним життям. Їхні мужність і жертовність служать нагадуванням про значущість миру та важливість зміцнення нашої держави.

Наша мета – забезпечити майбутнє, де кожен українець буде мати можливість реалізувати свій потенціал та жити в достатку і гідності.

В цей святковий день, давайте об'єднаймось і продовжимо писати історію нашої громади, нашої країни разом. Давайте залишимось вірними цінностям, визначеним у Конституції, і будемо працювати над будівництвом сильної, справедливої та процвітаючої України.

З повагою селищний голова                                               Володимир ГЕРАСИМЧУК