28 червня Україна відзначає 27-му річницю прийняття Конституції. Український народ зробив свій вибір і сьогодні відстоює його зі зброєю проти московської агресії, захищаючи українську історію та надбання, майбутнє своїх дітей. І саме Конституція України є моральним орієнтиром у цій війні.

Демократія, верховенство права, рівність громадян, незалежність і територіальна цілісність своєї держави, європейський цивілізаційний вибір – цінності, що юридично закріплені на найвищому рівні.

Конституцією закріплений суверенітет України та недоторканість нашої території.

Наш спротив російському вторгненню – це наш конституційний обов’язок.

Володимир Герасимчук привітав присутніх з Днем Конституції  та відмітив: « Україна починається з кожного з нас, і нам під силу збудувати демократичну, правову країну, де панує законі справедливість, який декларує і гарантує Основний Закон держави. Ми вдячні тим, хто зі зброєю в руках боронить рідну землю та її народ, Конституцію України від підступного ворога».

Селищний голова Володимир Герасимчук, заступники селищного голови, працівники селищної ради поклали квіти до пам’ятника Небесної сотні.