ТОВ «Житомирський м’ясокомбінат» запрошує на роботу внутрішньо переміщених осіб (можливо без досвіду роботи) за напрямками:

• складські працівники;

• робітничі спеціальності;

• ремонтно-технічна служба;

• транспортний відділ;

• економічні спеціальності.

Підприємство гарантує стабільну (відрядну) заробітну плату, безкоштовні житло та харчування, забезпечує спецодягом, підвезенням з Бердичівської, Чуднівської міських, Черняхівської, Пулинської, Романівської, Іршанської, Хорошівської, Новоборівської селищних територіальних громад, компенсує витрати на проїзд з Новогуйвинської селищної, Оліївської, Березівської, Тетерівської, Станишівської, Глибочицької та Високівської сільських територіальних громад.

Для отримання детальної інформації щодо працевлаштування на підприємстві необхідно звертатися до начальника відділу персоналу підприємства Анни Стецько (+380)674116500.