В четвер 29.06.2023 в залі засідань селищної ради, відбулося засідання виконавчого комітету.

На засіданні комітету розглянуто двадцять два  питання, що стосуються прав та свобод громади, захисту дітей, надання грошової допомоги. Серед прийнятих рішень також,- про утворення комісії з розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям громадян та членам їх сімей і затвердження Положення про неї, про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 10.02.2023 № 19 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», рішення про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації та про створення аукціонної комісії з продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності Любарської селищної ради – громадського будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, який знаходиться в с. Великий Браталів, рішення про зміну адрес та інші.