Шановні працівники та ветерани Національної поліції України!

Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Поліцейські – основна ланка безпеки і порядку в Україні. Сьогодні найвищою оцінкою вашої діяльності є довіра громадян.

Від ваших подальших кроків значною мірою залежить стан суспільства. Ваше завдання – не лише захищати життя, здоров'я, права і свободи громадян України, протидіяти злочинності, боротися із правопорушеннями, забезпечувати громадську безпеку та порядок, а й головне – вселяти в людей віру у силу Української держави, здатної себе захистити.

Особливі слова до ветеранів, ви віддали частину свого життя задля захисту кожного з нас від біди, і сьогодні кожен з вас готовий допомогти молодому поколінню своїм досвідом.

Щиро бажаю, щоб ваші професійні зусилля були нагороджені повагою і довірою кожного мешканця нашої громади. Також бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра й благополуччя!

З повагою

селищний голова                                                             Володимир ГЕРАСИМЧУК