Фото без опису

Наразі на Житомирщині формується окремий стрілецький батальйон для забезпечення додаткової оборони України.

Всі військовослужбовці проходять відповідну фахову підготовку за стандартами НАТО, під час якої військовослужбовці окрім вдосконалення власної фізичної підготовки та зміцнення бойового духу, матимуть змогу опанувати зразки озброєння та військової техніки.

«Якщо Ти сильний духом, амбітний та вмотивований! Якщо доля країни Тобі не байдужа! Якщо Ти мрієш нищити ворога до повної нашої Перемоги!» вступай до стрілецького батальйону.

Запрошуємо військовозобов’язаних громадян України віком від 18 до 60 років, які перебувають на військовому обліку, внутрішньо переміщені особи, або тимчасово перебувають на території Житомирської області приєднатися до лав стрілецького батальйону ЗСУ.

Окремий стрілецький батальйон є звичайним підрозділом Збройних Сил України, тому і забезпечення батальйону здійснюватиметься на рівні інших підрозділів Збройних Сил України.

Військовослужбовці матимуть можливість кар’єрного росту, отримуватимуть гідне грошове забезпечення, додаткові винагороди, виплати та соціальну підтримку держави.

Всі, хто прагне наблизити нашу перемогу та приєднатися до лав стрілецького батальйону ЗСУ, чекаємо  в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки Житомирської області за місцем проживання.

Фото без опису