У зв’язку з порушенням вимог заборони відвідування лісів та інших природних зон та на виконання вимог рішення ради оборони Житомирської області від 04.07.2023 «Про забезпечення здійснення заходів правового режиму воєнного стану» проводиться у ваших громадах інформаційно-роз’яснювальна кампанія.

Алгоритм дій щодо інформування громадян.

Матеріали знаходяться за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1D1ap-ceDOcyPR0rvB3UJM-11WQJsX3f5?usp=drive_link в папці з відповідною назвою «Постер А4».

Головними меседжами:

• відвідування лісів у прикордонних районах є смертельно небезпечним;
  • нехтування попереджувальними знаками «СТОП МІНИ» смертельно небезпечно;
  • виконання розвороту на лісовій дорозі може спричинити наїзд на міну, що загрожує смертю;
  • з’їжджати з лісової дороги на обочину заборонено;
  • розтягувати або перетинати штучно зроблені завали деревини в лісі становить смертельну небезпеку;
  • подбайте про рідних та близьких та інформуйте їх про небезпеку, яку несе нехтування попереджувальними знаками.