Фото без опису

Деокуповані населені пункти Херсонщини зазнали значних пошкоджень та руйнувань внаслідок обстрілів з боку російських окупантів. Їх жителі, дочекавшись звільнення, попри все прагнуть відновити рідні домівки та вулиці. І саме пліч-о-пліч, об’єднавши зусилля, ми можемо пришвидшити їх повернення до нормального життя, зробити оселі, понівечені ворогом, знову затишними.

Нещодавно Житомирщина стала учасником проєкту відновлення громад Херсонщини під назвою ”Пліч о пліч”. Наразі над відновленням села Трифонівка Великоолександрівської громади працюють три підприємства області, серед них й торгово-промислова компанія “Центр Комплект”.

Головний енергетик компанії Олександр Крижанівський зазначає, що з 200 домівок у селі 150 мають пошкодження різного типу, 6 зруйновані повністю. Олександр та його колеги вже відновили майже 10 будинків. Йдеться в першу чергу про заміну понівечених осколками та вибуховою хвилею вікон, дахів, покрівель, огорож.

За словами енергетика, компанія “Центр Комплект” раніше вже займалася відновленням будинків на Житомирщині.

“У Малинській громаді були проведені роботи на понад 300 об’єктах. Тому, коли зайшла мова про необхідність долучитичся до проєкту “Пліч о пліч”, щоб допомогти жителям Херсонщини, ми одразу погодились”, — зазначає енергетик.

За попередніми оцінками у Трифонівці будівельна компанія з Житомирщини буде працювати ще близько двох місяців.

“Далі будемо займатися відновленням інших населених пунктів” , — розповідає Олександр Крижанівський.

Відновлюємо Україну разом!