Фото без опису

1.  Про затвердження звіту про виконання бюджету Любарської селищної територіальної громади за ІІ квартал 2023 року.    Додаток

2. Про внесення змін до рішення Любарської  селищної ради від 15.12.2022 № 915 «Про бюджет Любарської селищної територіальної громади на 2023 рік».       Додаток1    Додаток 2

3. Про внесення змін до Комплексної програми профілактики злочинності на території Любарської селищної ради на 2021-2023 роки.

4. Про намір передачі в оренду частини приміщення інфекційного відділення лікарні та включення даного обʹєкту до Переліку другого типу.

5. Про надання згоди на передачу основних засобів та малоцінних необоротних активів Меленецької філії Липненського ліцею та Великоволицької філії Мотовилівського ліцею ім. І.М.Мороза з балансу відділу освіти, молоді та спорту на баланс Любарської селищної ради.

6. Про внесення змін до штатного розпису Борушківецької початкової школи Любарської селищної ради.

7. Про внесення змін до штатних розписів  закладів загальної середньої освіти Любарської селищної ради.

8. Про внесення змін до штатного розпису Мотовилівського закладу дошкільної освіти «Дзвіночок» Любарської селищної ради.

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Любарської селищної ради Бузона А.В.

10. Про затвердження плану роботи Любарської селищної ради на IІ півріччя 2023 року.

11. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

12. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність громадянам.

13. Про  передачу  в оренду земельних  ділянок громадянам для випасання громадської худоби.

14. Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок для випасання громадської худоби.

15. Про  надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки з подальшою передачею її в оренду  Хома Андрію Анатолійовичу.

16. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства.

17. Про  передачу  в оренду земельних ділянок юридичним особам.

18. Про надання дозволу на розроблення технічної документацій  із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості).

19. Про надання дозволу  на розробку технічної  документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки, розташованої в межах смт. Любар Житомирського  району  Житомирської області.

20. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду Білоусу Владиславу Валерійовичу.

21. Про  передачу  в оренду земельних ділянок  АТ «Укртелеком».

22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності, що  розташована в с. Громада Житомирського району Житомирської області.

23. Про надання дозволу на розробку звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення для подальшого продажу її у власність Цимбалюку Юрію Григоровичу.