Відповіді на ці та багато інших запитань є в Аптечці швидкої психологічної допомоги.

В аптечці зібрані прості вправи для заспокоєння та поради для стійкості. Вона буде корисною всім, хто рідко чи часто відчуває емоційне спустошення, втому, напругу в тілі, паніку, злість, сум.

А також тим, хто хоче підтримати своїх близьких.

Аптечка зроблена в pdf-форматі, тому її легко завантажити на смартфон чи комп’ютер, тримати під рукою та використовувати за необхідності.

Зроби піклування про своє ментальне здоров’я щоденною звичкою.

Впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я  «Ти як?» за ініціативою першої леді Олени Зеленської забезпечує Координаційний центр КМУ / Mental Health UA у співпраці з Міністерство охорони здоров’я України експертного партнерства та підтримки World Health Organization Ukraine.