Фото без опису

28 липня Україна вдруге відзначає День Української Державності!

Це свято запроваджено на утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, що засвідчується першими згадками про заснування міста Києва, про історичні події, пов’язані з діяльністю видатного державотворця князя Київського Володимира.

Прагнення до свободи та самостійності є визначальною цінністю українців, що давала наснагу і сили залишатися собою в часи бездержавності.

День Української Державності нероздільно пов’язаний із розвитком війська та військовими тисячолітніми традиціями, національними традиціями символічного відображення світу, яка мала поєднувати народний, релігійний та державний аспекти.

Історія нашої символіки – це ключ до розуміння того, як і на яких засадах створювалася Українська держава.

Якщо талант – це іскра Божа, то потрібно докласти ще чимало зусиль, щоб із неї спалахнув вогонь творчості. Майбутнє твориться сьогодні, твориться сучасною людиною. А сучасність людини полягає в умілості використання всіх можливостей для розвитку та інтеграції нашої держави.

ТРИЗУБ – відображається як символ, як генетичний код, з найвищим проявом волелюбних прагнень українського народу, духовних, правових та патріотичних цінностей.

Такий вигляд має і сучасна Україна та її громадяни, які є втіленням національної єдності, честі, гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення українського народу.

А мужність, честь , силу і відвагу – характеризують наші захисники, наші військовослужбовці.

Спокій наших домівок, спокій близьких у надійних руках воїнів. І за це всіх військовослужбовцям слава і хвала.

Цього дня ми вшановуємо всіх, хто пожертвував життям за суверенітет України. У спільній молитві згадуємо сучасних захисників країни, які продовжують боротьбу за самостійну Українську державу. Ми бачимо приклади такої ж хоробрості, такої ж любові до рідної землі й такого ж ставлення до ворога, як і сотні років тому.

 

Шановні співвітчизники! Щиро вітаю вас з Днем Української державності. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу сильну, незбориму, незалежну Батьківщину. Берегти єдність, працювати разом на перемогу- це найважливіше національне завдання сьогодення.

Бажаю цього святкового дня здоров’я, щастя, добра, достатку та миру, успіхів у всіх справах і починаннях. Нехай на нашій землі знову запанують спокій і злагода, а у серцях завжди живе впевненість у щасливому майбутньому неньки-України.

Будьмо ж гідними нащадками нашої держави.

 

Слава Україні! Слава її мужнім донькам і синам!

 

 

 

З повагою

селищний голова                                                               Володимир ГЕРАСИМЧУК