28 липня Україна вдруге відзначає День Української Державності!

Це свято запроваджено на утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, що засвідчується першими згадками про заснування міста Києва, про історичні події, пов’язані з діяльністю видатного державотворця князя Київського Володимира.

Прагнення до свободи та самостійності є визначальною цінністю українців, що давала наснагу і сили залишатися собою в часи бездержавності.

День Української Державності нероздільно пов’язаний із розвитком війська та військовими тисячолітніми традиціями, національними традиціями символічного відображення світу, яка мала поєднувати народний, релігійний та державний аспекти.

Історія нашої символіки – це ключ до розуміння того, як і на яких засадах створювалася Українська держава.

Якщо талант – це іскра Божа, то потрібно докласти ще чимало зусиль, щоб із неї спалахнув вогонь творчості. Майбутнє твориться сьогодні, твориться сучасною людиною. А сучасність людини полягає в умілості використання всіх можливостей для розвитку та інтеграції нашої держави.

ТРИЗУБ – відображається як символ, як генетичний код, з найвищим проявом волелюбних прагнень українського народу, духовних, правових та патріотичних цінностей.

Такий вигляд має і сучасна Україна та її громадяни, які є втіленням національної єдності, честі, гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення українського народу.

А мужність, честь , силу і відвагу – характеризують наші захисники, наші військовослужбовці.

Спокій наших домівок, спокій близьких у надійних руках воїнів. І за це всіх військовослужбовцям слава і хвала.

Цього дня ми вшановуємо всіх, хто пожертвував життям за суверенітет України. У спільній молитві згадуємо сучасних захисників країни, які продовжують боротьбу за самостійну Українську державу. Ми бачимо приклади такої ж хоробрості, такої ж любові до рідної землі й такого ж ставлення до ворога, як і сотні років тому.

 

Шановні співвітчизники! Щиро вітаю вас з Днем Української державності. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу сильну, незбориму, незалежну Батьківщину. Берегти єдність, працювати разом на перемогу- це найважливіше національне завдання сьогодення.

Бажаю цього святкового дня здоров’я, щастя, добра, достатку та миру, успіхів у всіх справах і починаннях. Нехай на нашій землі знову запанують спокій і злагода, а у серцях завжди живе впевненість у щасливому майбутньому неньки-України.

Будьмо ж гідними нащадками нашої держави.

 

Слава Україні! Слава її мужнім донькам і синам!

 

 

 

З повагою

селищний голова                                                               Володимир ГЕРАСИМЧУК