Фото без опису

Сьогодні, 03 серпня відбулася болісна для обох сторін зустріч керівництва та відділів селищної ради , старост із родинами загиблих Героїв воїнів -земляків.

Основною метою зустрічі було обговорення необхідності створення Алеї Слави Героїв, визначення локації розміщення Алеї та інші наболілі питання , вирішення яких потребувало такої зустрічі.

Нажаль в громаді маємо 37 родин , які втратили своїх воїнів, 6 Героїв АТО .

Майже з кожної родини були мама чи дружина або близькі родичі.

Розпочалося зібрання з презентації невеличкого фільму про життя нашого Героя із Старої Чорторії Вадима Одуда.

Зал не стримував сліз і довго неможна було налаштуватись на ділову розмову .

Створення таких патріотичних презентацій про наших Героїв, є одним із завдань, які поставлені перед волонтерськими центрами-закладами культури, з метою збереження пам’яті про наших воїнів, патріотичного виховання молоді.

Було обговорено необхідність створення обєднання родин загиблих , для цього обрано координатора Катерину Кравченко (сестра загиблого Героя Руслана Селезньова ) та створено вайберспільноту

Рідні Героїв воїнів Любара.

Керівництвом селищної ради було запропоновано для Алеї Слави (тимчасово до закінчення війни) периметр біля адмінприміщення . Обговорено формат та якість фото, які будуть розміщені на банерах.

Розглянуто ряд інших важливих питань, на які давали відповіді Володимир Герасимчук , Жанна Кузьмишина та спеціалісти відділів селищної ради.

Відкриття Алеї Слави заплановано на 24 серпня - День Незалежності України. 

Фото без опису

Фото без опису

 

Фото без опису

Фото без опису

.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису