Фото без опису

Стартував проєкт «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей». 

Він здійснюється ГО «Ендшпіль» в рамках проєкту «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

В проєкті беруть участь 11 громад Житомирської області  Гришковецька, Любарська, Малинська, Миропільська, Народицька, Овруцька, Тетерівська, Хорошівська, Червоненська, Черняхівська та Чуднівська.

Підтримка проєкту для кожної громади включає консультативну та методологічну допомогу, в тому числі навчання, обмін досвідом та поширення кращих практик.

Фахівці зі стратегічного планування разом з представниками громад аналізують спроможності та формують дорожні карти, які будуть стратегічними планами розвитку громад на найближчі роки.

Ірина Литвинчук, менеджер проєкту, керівник ГО «Ендшпіль»:

«Уже проведено зустрічі з узгодження графіків та кроків стратегічного планування в громадах. Ми сподіваємось, що за 10 місяців роботи зможемо максимально розкрити потенціал громад, навчимо ефективно використовувати наявні ресурси та планувати бюджети громад відповідно до пріоритетів».