Сьогодні в будинку культури села Березівка відбулися збори жителів, які розглядали перспективу подальшого використання приміщення бувшого садочка. На зустріч прийшли близько 30 жителів села та був запрошений селищний голова Володимир Герасимчук. Розпочала збори староста Людмила Білоус, яка розповіла, що вже близько року приміщення не використовується за призначенням. В зв’язку з невеликою кількістю діток, що відвідували дошкільний заклад, вартістю опалення, було прийнято рішення перевести заклад в приміщення школи. Відповідно будівля не використовується та потроху спустошується. Селищний голова поцікавився у присутніх їх баченням подальшої долі приміщення, можливість використовувати не за призначенням. Також зазначив, що у минулому році на електронному аукціоні, було реалізовано приміщення бувшої котельні, кошти використані на ремонт вулиці у селі. Жителі одноголосно вирішили, що приміщення має бути продано, а кошти від реалізації будівлі будуть використані для ремонту доріг у населеному пункті. Приміщення буде реалізовано на електронному аукціоні через Prozorro продажі, процедуру розпочато.