19 серпня 2023 року на залізничному вокзалі м.Бердичів  представники Любарської селищної ради, місцевих органів влади  рятувальники, поліцейські, волонтери,  товариства Червоного Хреста України, благодійного фонду "Карітас Бердичів УГКЦ" зустріли вимушених переселенців із Донбасу.

Прибулим, в кількості десять чоловік, в тому числі двоє дітей та дві особи з інвалідністю допомогли перенесли багаж від перону до автобуса, яким вони далі вирушили до місць тимчасового проживання в Любарській територіальній громаді.

Керівництвом Любарської селищної ради троє осіб поселено в МКП Горопаївський ЗДО «Малятко», решту розселено в двох приватних будинках в с.В.Деревичі. Вимушених переселенців забезпечено речами першої необхідності.