Синьо-жовтий стяг – справжній оберіг українського народу. Кольори прапору свободи та незламності сьогодні підіймаються по всіх куточках нашої держави, Європи і світу.

Сотні років українці мріяли про волю, і 32 роки тому надії справдилися – Україна отримала жадану незалежність. Проте десять років тому прийшло усвідомлення, що повноцінна свобода нам не гарантована, і українці стали ще одним поколінням, якому випало захищати країну у тисячолітній війні з російською імперією.

Опора і надія держави — Збройні сили України і ми гордимося, що з перших днів поруч з нашими воїнами, стали нацією волонтерів і довели, що Україна для нас — понад усе! Тож, нехай над синьо-жовтими ланами майорить наш прапор, а побажання одне-єдине — нашій громаді, державі, усьому народу і кожному з нас перемоги і миру!

З нагоди свята у громаді відбулись урочисті заходи, підняття прапора нашими воїнами- земляками біля адмінбудівлі селищної ради та покладання квітів працівниками закладів громади біля пам’ятного знаку Героям Небесної Cотні.

Щирі вітання громадо!

З повагою,

селищний голова                                            Володимир ГЕРАСИМЧУК