Незалежній Україні - 32!

Зі святом, рідна!

У запеклій боротьбі Україна відстоює свою Незалежність, самобутню ідентичність та вільне майбутнє. Ми, українці, ніколи не зрадимо своїм мріям, своїй ідеї та своїй вірі у вільну, незалежну, суверенну державу.

Ми завдячуємо кожному, хто працює заради перемоги. Хто не здається, й до сьогодні робить все і навіть більше, що б Україна жила.

Це наші Захисники, сміливі, мужні, впевнені в собі безстрашні воїни. Власним життям вони дарують нам впевненість у завтрашньому дню. Дякуємо Вам!

Волонтери – надійний тил. Вони здатні за лічені години віднайти все необхідне, зробити все, щоб нашим хлопцям там на фронті було легше нищити ворога. Дякуємо Вам!

Сім’ї, родини Героїв України. Ми всі у вічному боргу перед вами.

Ми розділяємо горе тих родин, які втратили найдорожчих у боротьбі за Незалежність!

Світла, вічна пам'ять нашим полеглим воїнам! Ми дякуємо усім Героям, хто до останнього стояв за кожного з нас, за майбутнє і незалежність нашої країни.

Дякуємо усій громаді за невпинну працю задля омріяної Перемоги!

З повагою,

селищний голова                                                 Володимир ГЕРАСИМЧУК