Фото без опису

Квіти – це її пристрасть і життя. Оксана Щерба із села Вигнанка Любарської територіальної громади багато років займається вирощуванням різноманітних сортів квітів. Теплої пори року її будинок буквально потопає у барвистому різнотрав’ї. Тут є все – від підсніжників до хризантем та екзотичних квітів. Багато рослин вона посадила біля школи, доглядає власноруч висаджений квітник і біля місцевого храму.

Навесні цього року жінка стала ініціаторкою благодійної акції «Ярмарок квітів». Спочатку справу разом з однодумцями реалізувала на території своєї громади, а згодом ініціативу підхопили й сусідні населені пункти. Суть акції проста – ділитися насінням декоративних рослин, квітів таЯрмарок квітів

Яку суму коштів вдалося зібрати від продажу, Оксана точно не знає, десь близько 5 тисяч гривень. Усі вони спрямовані на потреби ЗСУ – на допомогу пораненим землякам, ремонт автомобіля для військових тощо.

Крім того, жінка долучається й до іншої волонтерської діяльності: збирала кошти для поранених бійців, які лікувалися в шпиталі, разом з односельцями перед Різдвом наготували різних ковбас, іншої м’ясної смакоти та передали військовим на фронт.

А започаткована традиція організовувати «Ярмарок квітів» має продовження, бо допомога землякам-захисникам потрібна постійно.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису