Дорогі школярі, студенти, батьки, шановні освітяни!

Прийміть щирі вітання з Днем знань, який дає старт новому навчальному року! Це свято завжди наповнене піднесеною атмосферою, дитячим дзвінкоголоссям, барвами осінніх квітів та закличним шкільним дзвоником.

Першого вересня усі дороги ведуть до школи – розпочинається новий навчальний рік, який принесе нові успіхи, нові звершення. Особливим він стане для першокласників, які відкриватимуть для себе світ нових знань та яскравих вражень, а також для випускників, котрим доведеться обирати шлях у доросле життя. Адже від усвідомлення громадянської позиції, патріотизму, знань, розуміння свого місця у житті залежатиме майбутнє вільної і незалежної Української держави.

Бажаю всім учням успішного навчального року, а педагогам – мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі.

Нехай нинішній навчальний рік стане для кожного школяра та студента відправною точкою до підкорення нових освітніх вершин, буде успішним та сповненим цікавих відкриттів і творчих перемог.

Щиро дякую нашим захисникам за можливість вчитись, працювати, підтримувати наші Збройні Сили України на шляху до Перемоги України!

З повагою,

селищний голова                                            Володимир ГЕРАСИМЧУК