Шановні жителі громади!

Любарська селищна рада звертає Вашу увагу на те, що власники та користувачі земельних ділянок, що знаходяться у власності громадян, зобов’язані у строк та у повному обсязі, окрім інших встановлених законодавством податків, сплачувати земельний податок. Граничний строк сплати цього податку уже закінчився, у разі виконання вимог податковим органом ст. 42 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) та ст. 58 ПКУ!

Не сплата, не своєчасна сплата або сплата податку у не повному обсязі, спонукає податковий орган застосовувати штрафні санкції за несвоєчасну сплату податку та нараховувати пеню на суми заборгованості.

Для коректного нарахування земельного податку, звірки сум податку, внесення змін щодо відомостей про власників (землекористувачів) земельних ділянок, Любарська селищна рада закликає усіх громадян провести звірку із податковим органом (ГУ ДПС У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ЛЮБАРСЬКА ДПІ), який розташована за адресою: смт.Любар, вул.Миру, 20

Банківські реквізити для сплати ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ із фізичних осіб:

Назва платежу ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК З ФIЗИЧНИХ ОСIБ

Код платежу 50 18010700 UA18040290000063354

Код ЄДРПОУ отримувача 37976485

МФО 899998

Назва отримувача ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ КАЗНАЧЕЙСТВА

Бюджетний рахунок UA168999980334119813000006759

Під час сплати обовязково перевіряйте за якими банківськими реквізитами Ви сплачуєте суми зобовязань та власні відомості, зокрема ПІБ та реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код платника)