06 вересня 2023 в залі засідань селищної ради відбулася друга стратегічна сесія по актуалізації Стратегії розвитку Любарської селищної територіальної громади до 2027 р. Розпочав засідання селищний голова Володимир Герасимчук, який є водночас і керівником робочої групи з розробки Стратегії. Спільно з залученим експертом від проєкту «Говерла» Юрієм Вдовенком, який супроводжуватиме процес актуалізації Стратегії аж до її затвердження. Члени робочої групи пропрацювали всі розділи соціально-економічного аналізу громади та визначили плани та завдання на наступне – третє засідання робочої групи.

Процес стратегічного планування відбуватиметься за підтримки експертів проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей», який реалізується ГО «Ендшпіль» завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».