Фото без опису

Про це інформує управління культури та туризму Житомирської ОВА.

З 29 вересня по 01 жовтня 2023 року в Житомирі в межах літературного марафону триватиме книжковий форум «Відсіч. ДієСлово» .

В програмі книжкового форуму «Відсіч. ДієСлово» працюватиме літературна сцена, на якій будуть проходити ворк-шопи, панельні дискусії, зустрічі з видавцями, поетами та письменниками, книжковими блогерами, переможцями літературного марафону 2022 та 2023  років, а також музична програма.

Родзинкою книжкової гостини буде літературний гастрофест за участі територіальних громад Житомирської області що пригощатимуть гостей форуму смаколиками, які полюбляли українські поети та письменники, зокрема борщем з карасями як любив Тарас Шевченко або ситними галушками про, які так багато писав Котляревський.

Проєкт буде втілено за грантової підтримки Українського інституту книги в рамках мистецького конкурсу культурно-мистецьких проєктів на організацію і проведення заходів з промоції читання.

Форум пройде на території суспільного простору за адресою: місто Житомир, Бульвар Новий, 4 (біля Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича).

Додаткову інформацію щодо проєкту та можливої участі у ньому можна отримати за адресою електронної пошти марафону – vidsich.22@ukr.net

Організатори форуму — громадська організація “Головна Сцена”, Житомирський книжковий форум «ДієСлово» за підтримки Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирської обласної ради, Житомирської міської ради, управління культури та туризму Житомирської ОВА, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, та управління культури Житомирської міської ради.

Детальна програма книжкового форуму вже скоро буде оприлюднена на офіційній сторінці марафону у facebook ТУТ.