Фото без опису

06 вересня 2023 року компанія Google оголосила про випуск української версії застосунку “Lookout”.

Додаток «Lookout» працює на базі штучного інтелекту та допомагає людям із вадами зору легше виконувати щоденні завдання.

Розробники застосунку пропонують користувачам три режими роботи:

Режим тексту увімкнений в додатку за замовчуванням, найкраще підходить для озвучення невеликої кількості тексту. Він дозволяє сортувати пошту, розпізнавати вказівники та вивіски. Якщо текст не вдається чітко розпізнати, користувач може змінити орієнтацію екрана або наблизити/віддалити текст для зручності.

Режим документа дозволяє озвучувати цілі сторінки з надрукованим або рукописним текстом. Він особливо корисний для роботи з документами та книгами.

Режим дослідження об’єктів навколо використовує камеру для ідентифікації об’єктів навколо користувача. Він допомагає в незнайомих місцях та під час навігації. Потрібно зауважити, що цей режим наразі перебуває на етапі бета-тестування і може працювати менш точно, ніж інші режими.

Загалом додаток «Lookout» доступний 24 мовами. Найповніший функціонал має англомовна версія – її користувачі, наприклад, можуть завдяки смартфону розпізнавати номінал банкнот, зчитувати штрих-коди пакування харчових продуктів або графічні зображення.

Найкраще застосунок працює на пристроях, які мають понад два гігабайти оперативної пам’яті з операційною системою Android 6.0 і новішими її версіями.

Довідково. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, в усьому світі щонайменше 2,2 мільярда людей живуть з тою чи іншою формою порушення зору або сліпотою.

Фото без опису