З нагоди професійного свята, рятувальників громади та ветеранів служби порятунку привітав селищний голова Володимир Герасимчук. Він висловив подяку усім працівникам 1 державного загону ГУ ДСНС України у Житомирській області, які щодня, ризикуючи життям, гасять пожежі, рятують від лиха людей, житло, та матеріальні цінності. Володимир Миколайович подякував за сумлінну службу, високий професіоналізм, оперативність при виконанні поставлених завдань та побажав міцного здоров’я, добра, миру і злагоди у родинах! А найголовніше – якомога менше тривожних викликів служби 101 і якнайшвидшої ПЕРЕМОГИ!.

Традиційно для святкового заходу не обійшлося без відзнак. За сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову дисципліну, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята рятувальників заохочено грамотами та подарунками від місцевого самоврядування.