Фото без опису

Станом на вересень 2023 року Житомирська обласна служба зайнятості видала 551 ваучер жителям області для оплати навчання за актуальними нині професіями та спеціальностями. Це 9-й результат серед регіонів України.

352 жителі області отримали ваучери для здобуття вищої освіти та на підвищення кваліфікації за 19-ма спеціальностями. Найбільш затребувані – «Психологія», «Менеджмент», «Геодезія та землеустрій», «Медсестринство». Серед обраних є також «Агрономія», «Підприємництво та торгівля»,  «Комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка», «Терапія та реабілітація», «Кібербезпека»,  «Дошкільна освіта» та ін.

199 ваучерів дадуть можливість їх отримувачам пройти перепідготовку або підвищити кваліфікацію за 13-ма робітничими професіями. Серед них – кухар, робітник фермерського господарства, монтажник систем утеплення будівель, електрогазозварник, слюсар-ремонтник, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, кравець, закрійник, водій автотранспортних засобів та ін.

Програма підвищення конкурентоспроможності дорослого населення на ринку праці отримує фінансування з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. На її реалізацію кошторисом обласного центру зайнятості передбачено цьогоріч понад 9️, 8️ млн грн. На сьогодні ця програма вже надала можливість укласти договори з навчальними закладами на загальну суму понад 7,8 млн грн. 428 отримувачів ваучерів уклали договори з закладами освіти.

Для навчання за ваучерами жителі області обрали наразі 12 закладів освіти, з них вісім розташованих у Житомирі, по одному в містах Вінниця, Рівне, Бердичів та Малин.

Детальніше про послугу можна дізнатися https://voucher.dcz.gov.ua

Консультації щодо отримання ваучерів та подальшого навчання на Житомирщині – у відділі активних програм зайнятості обласного центру зайнятості за телефоном: 067-687-98-51.