Фото без опису

Шановна громадо!

Сьогодні світова спільнота відзначає Міжнародний день миру.

Згідно з Указом Президента України №100/2002 від 5 лютого 2002 року, в країні було засновано національне державне свято - День миру, яке щорічно відзначається 21 вересня.

Ще донедавна для всіх українців мир був повсякденною реальністю. Але війна, яку принесла на наші Українські землі росія, змінила нашу свідомість.

Розпочата агресором війна забрала тисячі життів українців, зруйнувала десятки тисяч будинків, змусила сотні тисяч людей полишити свої домівки в пошуках миру, залишила невиліковні рани в душах людей.

Тому слово мир стало надзвичайно дорогим для кожного з нас.

Дякуємо ЗСУ, добровольцям та волонтерам за те, що  гідно дають відсіч окупантам, метр за метром звільняючи рідні міста й села від рашистів.

Бажаю всім  миру в усьому. Миру в сім’ях — оточуючий нас світ недосконалий, але кожен знає, що добра і тепла атмосфера сім’ї здатна творити дива, допомагає скрасити не найкращі моменти. Миру в серцях — кожен знає, що душевні переживання часом можуть принести більше шкоди, ніж важка хвороба, і навпаки, внутрішні гармонія і спокій допомагають протистояти найскладнішим випробуванням.

Вшануємо Героїв України, які ціною власного життя виборюють мир на нашій землі.

Миру після перемоги над ворогом!

 

З повагою,

селищний голова                                                                         Володимир ГЕРАСИМЧУК