В  четверту неділю вересня, в Україні відзначається Всеукраїнський день дошкілля – професійне свято усіх працівників закладів дошкільної освіти.

Щиро вітаю працівників всіх дошкільних закладів громади з професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля. Дякуємо за Вашу надзвичайно важливу працю. Бажаємо Вам міцного здоров’я, натхнення, любові, здійснення мрій та сподівань.

В складні часи для країни ви віддаєте щоденно тепло своїх сердець дітям! Ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців в радісний і щасливий!

Нехай посмішки дошкільнят дарують вам невичерпну енергію, життя буде наповнене щастям, добром та достатком. Нехай у Ваших оселях панують світло і злагода, а в серцях – добро і мудрість!

Миру нам усім та якнайшвидшої Перемоги!

З повагою,

селищний голова                                             Володимир ГЕРАСИМЧУК