У 2023 році Україна вперше відзначає День захисників і захисниць 1 жовтня. Це свято відзначається в Україні на державному рівні від 2014 року на вшанування мужності та героїзму захисників і захисниць незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

Одвічно справжніми і непідробними залишаються військова честь і гідність наших захисників.

У цей день ми висловлюємо щиру подяку ЗСУ. Схиляємо голови перед тими, хто довів високе звання Захисника власною кров’ю, і доземно вклоняємось тим, хто заплатив за це своїм життям.

Щирі вітання кожному, хто сьогодні несе нелегку військову службу, за вірність військовій присязі та патріотизм.

Вітаю із Покровою Пресвятої Богородиці, нехай Богоматір покриє Україну та захистить від усього лихого.

Цього дня бажаю усім мирного неба, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди!

Якнайшвидшої Перемоги!

Героям слава!