За ініціативою ООН 1 жовтня у світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку.

Свято, яке покликане звернути увагу на потреби старшого покоління. Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі. Турбота про громадян поважного віку – необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

Людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це по милості Божій вдалося. Далеко не всім дано таке величезне досягнення і благовоління відчути мудрість своїх років. Літній вік людини - зовсім не означає, що він вже на багато що не здатний. А навпаки, те, що може літня людина, рідко здатний зробити більш молодий.

У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, шанобливе ставлення до людей– це незрівняний приклад для наслідування сучасній молоді. Велика подяка за все, що ви зробили для своїх нащадків.

Бажаю вам найголовнішого – здоров’я,  сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших сердець, міцності і перемоги!

З повагою,

селищний голова                                                         Володимир ГЕРАСИМЧУК