28 жовтня 2023 року за підтримки Проєкту USAID "Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування" (проект "ГОВЕРЛА"), Громадська організація "ЕНДШПІЛЬ" разом з експертом Юрієм Вдовенком провела третє засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Любарської селищної територіальної громади до 2027 року та Плану заходів з її реалізації на 2024-2025 роки.

Під час роботи робочої групи було проведено обґрунтування стратегічних виборів громади. Остаточно визначені основні можливості та загрози, проведений аналіз взаємозв'язків факторів і сформульовані основні аналітичні висновки щодо порівняльних переваг, викликів та ризиків. Робоча група також визначилась з попереднім варіантом місії та бачення розвитку громади.