Сьогодні громада проводить в останню путь Героя -Будіма Дмитра Анатолійовича 08.04.1989 року народження. Загинув  земляк 01.10.2023 року в ході виконання  бойового завдання, в результаті авіаційного обстрілу противником, отримав вогнепальні поранення несумісні з життям, поблизу населеного пункту Мала Токмачка Пологівського району Запорізької області.

Загинув, бувши вірним військовій присязі, з честю і до кінця виконавши свій службовий обов’язок, віддавши за мир в Україні найцінніше – власне життя.

Перебував у місцях, де велися запеклі бої, стояв на захисті своєї країни та вірив у Перемогу. Герой віддав життя за Україну, за її незалежність та територіальну цілісність, за спокій сердець та за майбутнє кожного українця.

Провести в останню путь Героя прийшли рідні, друзі, побратими та просто небайдужі жителі, щоб висловити безмежну вдячність за неоціненний внесок у майбутнє рідної країни та її жителів.

Висловлюємо щирі співчуття родині захисника.

Герої не вмирають, а поповнюють лави небесного воїнства, навіки залишаючись в нашій пам’яті.

Вічна пам'ять.