18 жовтня 2023 року  в Любарській селищній раді відбулась зустріч представників Благодійної організації «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» із  керівництвом Любарської територіальної громади та працівниками соціального захисту населення.

В ході зустрічі регіональною командою проєкту SSS проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу з  питань соціальної допомоги й захисту прав людини, зокрема внутрішньо переміщених осіб.

В рамках реалізації проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», що реалізується за фінансування UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні, відділу соціального захисту населення, сімейної політики, праці та охорони здоров'я Любарської селищної ради  було передано комп’ютерну техніку для облаштування 3 (трьох) робочих місць.