20.10.2023 року в залі засідань відбулося засідання 42 сесії VIII скликання Любарської селищної ради. На засідання винесено 26 проєктів рішень, що стосуються економічного і соціального розвитку громади, 25 з яких проголосовані позитивно. Серед основних, питання про затвердження Програми підтримки військових частин Збройних Сил України на 2023 рік.

Також обговорюваним стало питання про затвердження звіту про виконання бюджету Любарської селищної територіальної громади за III квартал 2023 року. Перед присутніми виступила Наталія ЯНКО, начальник відділу фінансів, відзначивши, що виконання дохідної частини складає - 204,1 млн. грн., тобто 109,7 %, з них виконання власних доходів  112,2 млн. грн.,  видатків проведено на 191,5 млн.  Окрім того, депутати розглянули широкий спектр питань, що стосувалися  оренди комунального майна, прийняття і передачу у власність комунального майна, значну частину склали земельні питання.