У Любарській селищній раді відзначили свято –День працівника соціальної сфери України приурочене тим, хто з нескінченною турботою та любов'ю служить благополуччю нашої громади.  Це свято людей, якi обрaли спрaвою свого життя нелегку i гумaнiстичну мiсiю – постiйну, бaгaтогрaнну i всебiчну пiдтримку тa зaхист всiх тих, кому важко самостійно долати виклики долі.

Урочиста подія розпочалася з вітання селищного голови Володимира Герасимчука та висловлення подяки всім працівникам соціальної сфери, які безпосередньо впливають на якість життя наших мешканців.

Він наголосив на важливості їхньої місії та подякував за відданість, яку вони проявляють, допомагаючи тим, хто потребує особливої уваги та підтримки.

Особливо вражаючими було виступи представників соціальних служб, які поділилися своїми історіями успіху та викликами у своїй роботі. Їхні здібності та теплота серця роблять нашу громаду кращою та сприяють взаєморозумінню.

Подія завершилася врученням грамот і невеликих подарунків для соціальних працівників та обіцянкою підтримки в їхній благородній місії. Святкуємо разом це особливе свято, визначаючи, що дружба, розуміння та допомога – це те, що робить нашу громаду справжньою родиною.

«Вітаю всіх тих, хто обрав сенсом свого життя роботу, пов'язану з безпосередньою допомогою людям. Нехай ваша праця завжди буде винагороджена таким самим добром, яке ви даруєте всім, хто його потребує. Бажаю вам щастя і гармонії, чуйності і терпіння, безмежного розуміння і щирої любові. З Днем працівника соціальної сфери!»

З повагою керуюча справами (секретар)

виконкому Любарської селищної ради                                       Тамара Кваша