24 листопада, у залі засідань відбулася 45 сесія 8 скликання Любарської селищної ради.

На розгляд винесенні наступні питання:

оприбуткування гуманітарної допомоги від Литовської Республіки Пасвальського районного самоврядування;

безоплатна передача майна з балансу селищної ради Міністерству оборони України (військовій частині А4773 та 1 механізованому батальйону військової частини А4784);

внесення змін до рішення "Про затвердження Програми підтримки військових частин ЗСУ" та виділення, згідно їх запитів, 1,5 млн грн з місцевого бюджету;

передачі майна комунальної власності та затвердження актів приймання – передач;.

про звернення депутатів до об'єднаного центру з координації пошуку та звільнення незаконно позбавлених волі осіб внаслідок агресії проти України;

комплексної програми соціального захисту та соціальної підтримки для певних категорій населення;

про затвердження технічної документації із землеустрою та інші земельні питання та інше.

Заслухали, депутата Житомирської обласної ради, Сабадаша Ігора Івановича, який звернувся до депутатів селищної ради, з подякою у підтримці діяльності і достойного функціонування КНП "Любарська лікарня".

Наголосив на важливості і актуальності збереження у громаді полового відділення, не дивлячись на труднощі, зумовлені умовами вiйни.

Пропозицію збільшення точок відеонагляду у громаді, для підвищення контролю та зменшення злочинності, озвучив начальник поліції Кондрацький Юрій Миколайович.

Депутати погодили доцільність таких змін, тому запропонували конкретизувати запит для подальшого впровадження.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Стачук Наталія Анатоліївна, ознайомила депутатів із можливістю участі, одного із закладів освіти громади, у гранді всеукраїнського масштабу, що у подальшому, сприятиме виведенню закладу на конкурентний рівень в області.

Всього на розгляд сесії було винесено 49 питань, з яких 49 пункт - різне.