Фото без опису

Сьогодні, 27 листопада, начальник Житомирської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк побував з робочим візитом у Любарській територіальній громаді.

Очільник Житомирського району відвідав Любарський професійний ліцей. Адже саме тут вже багато років ведеться якісна підготовка робітничих кадрів. Для забезпечення підготовки кваліфікованих робітників ліцей має все необхідне: навчальні корпуси, лабораторії, майстерні, їдальню, бібліотеку, актовий зал, складські та підсобні приміщення. Для студентів працює гуртожиток на 100 місць.

Далі начальник Житомирської РВА Юрій Тарасюк мав змогу більш детально ознайомитися зі здобутками та проблемами Любарської територіальної громади. Спільно з головою Любарської селищної ради Володимиром Герасимчуком розглянули нагальні питання життєдіяльності громади в умовах війни, окреслити основні задачі на майбутнє.

«Тісна співпраця всіх гілок влади, розуміння проблем на всіх рівнях особливо сьогодні, коли наша країна у полум’ї війни, – це запорука успіху України. Кожен з нас працює на своєму місці, в межах своєї компетенції, аби забезпечити стабільну роботу всіх установ, організацій, навчальних закладів району. Ми не маємо права бути осторонь проблем на місцях і робити все від нас залежне, аби люди й далі могли жити, працювати, навчатися», – підсумував робочий візит Юрій Тарасюк.