Шановні працівники прокуратури!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Від вашої щоденної праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства і громадян від злочинності та беззаконня.

Ваш високий професіоналізм та безкомпромісність помножені на досвід і знання, сприяють вирішенню важливих державних питань, забезпечують виконання вимог чинного законодавства України всіма правоохоронними структурами, державними установами, організаціями, юридичними особами та громадянами нашої держави.

Нехай Ваша принциповість та непохитність у служінні Закону та Справедливості, помножені на мудрість і знання, увінчуються позитивними досягненнями в ім’я процвітання незалежної, правової й демократичної України та її громадян.

Дякуємо за службу та бажаємо міцного здоров’я, сімейного благополуччя, переможного миру.

З повагою

селищний голова                                                                         Володимир ГЕРАСИМЧУК