Напередодні відзначення Дня Святого Миколая працівниками служби у справах дітей, спільно із працівниками відділу військово-облікового бюро Любарської селищної ради у приміщенні районного будинку культури було організоване свято для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, які мають статус членів сімей загиблих військовослужбовців, та дітей, батьки, яких зникли безвісти або перебувають в полоні. Хоча цьогоріч українці відмовляються від масових заходів в умовах війни, однак, для найвразливішого верства населення - дітей, Свято Миколая все ж має бути. Під час війни це особливо важливо, адже ніхто не зможе у наших дітей забрати день зустрічі з мріями та подарунками, свято дитинства й щедрості, на яке щорічно чекають наші діти.

Цьогоріч діти мали змогу насолодились цікавою виставою під назвою      «На гостини до Миколая», яку підготували працівники відділу культури, туризму та організаційно-масової роботи Любарської селищної ради за участю юних та талановитих артистів. Діти були не тільки глядачами, а й учасниками свята, адже відчувши теплу атмосферу у святковому залі, вони з радістю брали участь у розважальних конкурсах, співали пісні, танцювали і ми усі мали змогу спостерігати за щирими посмішками дітей та звісно, усі дітки отримали солодкі подарунки.

Надзвичайно приємно, що в такий складний час, є люди, яким небайдужа доля дітей та щиро дякуємо соціальним опікунам (керівникам підприємств, установ, організацій, ПП, ФОП), які кожного року долучаються до привітань дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані під опіку/піклування та цьогоріч також подарували діткам різні приємні подарунки (одяг, взуття, іграшки, продукти харчування, солодощі та підтримали матеріально).

Спільними зусиллями ми змогли принести радість дітям!