Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Напередодні відзначення Дня Святого Миколая працівниками служби у справах дітей, спільно із працівниками відділу військово-облікового бюро Любарської селищної ради у приміщенні районного будинку культури було організоване свято для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, які мають статус членів сімей загиблих військовослужбовців, та дітей, батьки, яких зникли безвісти або перебувають в полоні. Хоча цьогоріч українці відмовляються від масових заходів в умовах війни, однак, для найвразливішого верства населення - дітей, Свято Миколая все ж має бути. Під час війни це особливо важливо, адже ніхто не зможе у наших дітей забрати день зустрічі з мріями та подарунками, свято дитинства й щедрості, на яке щорічно чекають наші діти.

Цьогоріч діти мали змогу насолодились цікавою виставою під назвою      «На гостини до Миколая», яку підготували працівники відділу культури, туризму та організаційно-масової роботи Любарської селищної ради за участю юних та талановитих артистів. Діти були не тільки глядачами, а й учасниками свята, адже відчувши теплу атмосферу у святковому залі, вони з радістю брали участь у розважальних конкурсах, співали пісні, танцювали і ми усі мали змогу спостерігати за щирими посмішками дітей та звісно, усі дітки отримали солодкі подарунки.

Надзвичайно приємно, що в такий складний час, є люди, яким небайдужа доля дітей та щиро дякуємо соціальним опікунам (керівникам підприємств, установ, організацій, ПП, ФОП), які кожного року долучаються до привітань дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані під опіку/піклування та цьогоріч також подарували діткам різні приємні подарунки (одяг, взуття, іграшки, продукти харчування, солодощі та підтримали матеріально).

Спільними зусиллями ми змогли принести радість дітям!

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису