Фото без опису

Шановні колеги, працівники органів місцевого самоврядування, депутати міських, районних та обласних рад, члени виконавчих комітетів – прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування!

Це свято стосується кожного українця, адже ми всі разом вирішуємо важливі питання місцевого значення, які відіграють вирішальну роль у розвитку та розбудові нашої громади, села, області, країни!

Зараз ми всі як ніколи єдині. Нас вкотре об’єднала агресія «сусіда». Ми працюємо, платимо податки, волонтеримо, забезпечуємо армію, допомагаємо усім, хто постраждав через війну, значна частина громади взяла до рук зброю та щодня метр за метром відвойовує свою землю!

Хочу подякувати всім колегам, адже ми з Вами робимо спільну справу – працюємо задля добробуту людей, робимо нашу громаду кращою та прагнемо спільної перемоги над ворогом.

Міцного здоров’я вам, шановні колеги, нових звершень у нашій роботі, успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і нашій Україні. Миру усім нам та довгоочікуваної Перемоги.

 

 

 

З глибокою повагою,

селищний голова                             Володимир ГЕРАСИМЧУК