Різдво в Україні – одне з найважливіших свят у році, що має багатовікові традиції, які шануються на всій території нашої країни. У цей період по-особливому вшановують тих, хто відійшов у вічність. Та найулюбленішим і найцікавішим, як для дітей, так і для дорослих, є свято Різдва Христового, під час якого відбуваються усі цікавинки зимової казки. За ініціативи Капеланської спільноти Любарщини був проведений захід святкування Різдва Христового для дітей, які мають статус членів сімей загиблих військовослужбовців та дітей, батьки яких зникли безвісти або перебувають у полоні. Душевні розмови, співи про Різдво, про Україну, лялькову виставу , підготовлену прихожанами помісної церкви, а також різні смаколики і подарунки з радістю отримали всі учасники заходу. Щира вдячність всім за підтримку цих діток. Слава Богу! Слава Україні!