У Житомирській області розпочався загальнонаціональний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», який має на меті популяризувати спорт серед школярів та підтримувати систему фізичного виховання в загальноосвітніх школах.

На учнів очікують захопливі етапи змагань на різних рівнях у пʼяти видах спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг.

Амбасадорками проєкту на Житомирщині є Юлія Єлістратова – українська тріатлоністка, віцечемпіонка світу в естафеті, призерка чемпіонатів світу з акватлону, чемпіонатів Європи в естафеті, переможниця молодіжної першості Європи та учасниця Олімпійських ігор, а також Юлія Олішевська – українська легкоатлетка, спринтерка та чемпіонка Європи. Їх досвід і досягнення можуть слугувати натхненням й прикладом для молодого покоління спортсменів.

Бажаєш гідно представити свою школу, громаду, місто чи область?

Тоді реєструй свою шкільну команду до 1 лютого!

Проєкт пропонує не лише змагання, але й нові емоції, досвід, а головне – можливість бути частиною великої спортивної сім’ї.

Для більш детальної інформації, відвідайте офіційний сайт проєкту: scl.gov.ua.

«РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!»

Відеопрогравач

Для більш детальної інформації, відвідайте офіційний сайт проєкту: scl.gov.ua.

«РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!»